Akrobaci në kuzhinë, ja si pushojnë binjaket (FOTO)

146

Zakonisht, për shumicën e njerëzve, një pushim i shkurtër për të pirë një kafe është shans për t’u çlodhur dhe ndoshta edhe për të ngrënë një ëmbëlsirë. Por siç shihet edhe në këtë fotogaleri, për këto motra binjake, vallëzimi është mënyra më e mirë për të kaluar pushimin dhe për të pirë kafenë. “Daily Mail” shkruan se vajzat janë Alina dhe Emilija Wellbrock, 24 vjeç. Balerinat janë fotografuar duke praktikuar lëvizjet e tyre në kuzhinën e apartamentit të tyre në Hamburg, teksa ishin duke pushuar.

Comments are closed.