51 vjeçarja rreh të dashurin pasi ai ndërpreu aktin seksual për të gatuar (FOTO)

24

Një grua në Florida, SHBA është arrestuar, pasi u akuzua se ka rrahur të dashurin e saj, kur ai ndërpreu aktin seksual për të parë darkën që kishte lënë në zjarr. Teresa Warren, 51 vjeç, u arrestua pasi policët morën një telefonatë për dhunë në familje. Sipas Daily Mail, ajo tha për policinë se ajo dhe i dashuri i saj po pinin alkool dhe po bënin qejf kur ai e goditi papritur në fytyrë. Por i dashuri i saj kishte një tjetër version. Ai tha se çifti po pinte alkool dhe po gatuanin.

Megjithatë, ata filluan të kryenin marrëdhënie seksuale kur ai u kujtua që po gatuante dhe shkoi të sigurohej që ushqimi mos të digjej. Në atë moment Warren përplas një televizor në dysheme. Pasi i dashuri i saj e pyet ku qëndronte problemi, ajo filloi ta godiste atë me një grusht në fytyrë, kokë, bark dhë këmbë. Ai arriti ta shtyjë atë dhe i tha të largohej. Por Warren e ndoqi prapë për ta goditur dhe në atë moment i dashuri i saj e mbërthen me duar për ta ndaluar. I dashuri i saj mbeti me njërin sy të ënjtur dhe me plagë në bark.

Comments are closed.