​Nuk ndalet Reali, ofron 53 mln euro dhe një lojtar për Eriksenin

0

Real Madrid nuk di të ndalet në merkato. Sipas The Sun, Los Blancos i ofrojnë Tottenhamit 53 milion euro plus kartonin e Dani Cabellos.

Galaktikët duan të ndërtojnë një skuadër të frikshme për sezonin ardhshëm ku deri më tani kanë zyrtarizuar 5 lojtarë.

Comments are closed.