Spasovski për “Politika”: Kryeministrin e zgjedh populli

Do t’i lëmë edhe VMRO-DPMNE-në dhe BDI-në të vet-ripërtërirën në opozitë, Maqedonisë evropiane të Veriut i nevojitet opozitë e përgjegjshme. Ne vazhdojmë në rrugën e drejtë, krah për krah me demokracitë e zhvilluara evropiane pasi shumë arritëm për qytetarët dhe shtetin gjatë tre viteve të kaluara, ndërsa mundemi edhe më shumë dhe më mirë, ka…
Read More...

Globi

Pasaniku nga India zbulon maskën e veçantë nga ari

Një qytetar i pasur nga India ka paguar 4000 dollarë për një maskë të artë të fytyrës për t’u mbrojtur nga…

239 ekspertë: Koronavirusi rri dhe bartet përmes ajrit

Koronavirusi po gjen viktima të reja nëpër tërë botën, në kafene, restorante, zyra, shitore dhe kazino, duke rritur…

Sport

Flik shkruan historinë me Bajernin

Hansi Flik ka të gjitha meritat për transformimin e Bajern Mynihut nga një skuadër me probleme në një “buldozer” që…

Fury – Whyte mund të ndodh këtë vit

WBC ka dhënë dritën e gjelbër për duelin Tyson Fury – Dillian Whyte. Tyson Fury është boksieri në qendrën e…
Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

– ADVERTISTING –

ANKETA

ÇKA PËRDORNI MË SHUMË SE RREGULLISHT NË KOHËN E KRIZËS SË KORONA VIRUSIT?

  • Y N
  • Y N
  • Y N
  • Y N
  • Y N

View Results

Loading ... Loading ...