Hyrje | Speciale | Studentja “i hedh” kos Obamës (Video)

Studentja “i hedh” kos Obamës (Video)

Madhesia e germave: Decrease font Enlarge font
image

Një incident i ngjashëm me atë të kancelares gjermane Angela Merkel i ka ndodhur edhe presidentit amerikan Barak Obama. Ai ka qenë në një nga lokalet e universitetit të Kolorados, në Boudler, ku pas fjalimit për taksat para studentëve, ka porositur një picë.

Pas daljes nga lokali, një grup studentësh janë mbledhur për të bërë foto me presidentin Obama, por nga konfuzioni i krijuar, një vajzë i ka derdhur atij në pantallona një gotë kos. Reagimi i Obamës ka qenë shumë sportiv. “T’i derdhësh presidentit kosin mbi pantallona… Ti tashmë ke një histori që mund t’ua tregosh të tjerëve”, ka thënë ai ndërsa përpiqej të fshinte pantallonat me një peshqir. Disa ditë më parë, një incident i ngjashëm i ndodhi edhe kancelares gjermane Angela Merkel, të cilës një kamerier i derdhi në prehër aksidentalisht gotat e birrës. (shekulli)

 

Vlerëso tekstin
4.67

Subscribe to comments feed Komente (0 publikuar):

gjthsej: | Tregohen:

Publikoni komentin tuaj comment

Ju lutem shënoni kodin që shikoni në imazh:

  • email Email shokëve
  • print Printo
  • Plain text Vetem tekst
Tjera ngaSpeciale
Previous
Enver Hoxha Greqisë: Po na sulmuat, do të vihen në vend padrejtësitë historike (VIDEO)
Greqia ende vazhdon të mbajë në fuqi të ashtuquajturin ligjin e luftës me Shqipërinë. Edhe pse vendi ynë vazhdimisht ka kërkuar heqjen e këtij ligji, ...
image
Kinë, foshnja me 4 duar dhe 4 këmbë
Një foshnje në Kinë lindi me 4 duar dhe 4 këmbë, por mjekët e spitalit të Guangdongut ia hoqën me sukses gjymtyrët e tepërta dhe ...
image
Bankieri vrau bashkëshorten për të fshehur prirjen seksuale
Një punonjës banke u dënua me burgim të përjetshëm për vrasjen e bashkëshortes së tij. Ai e pati kryer krimin për ta ndaluar atë të ...
image
E pabesueshme, serbët kërkojnë autonomi edhe në Ukrainë!
Nuk është ndonjë lajm se çetnikët nga Serbia janë parë nëpër Ukrainë duke ju dhënë mbështetje protestuesve pro-rusë dhe Putinit, mirëpo, tani vjen lajmi se ...
image
500 nxënës dhe mësues në test ADN-je për të gjetur përdhunuesin
Chantal Devaux,  Fénelon Notre-Dame school in La Rochelle,Një shkollë private katolike në Francë, do të testojë ADN-në e gjithë 500 meshkujve atje, si nxënës ashtu ...
image
Babai kishte plan lufte me Jugosllavinë për Kosovë
“Preokupimi i tij për Kosovën ka qenë në vazhdimësi me intensitet të lartë. Ai la postin e lartë shtetëror të kryeministrit dhe mbajti vetëm postin ...
Ruandë, nëna e cila fali vrasësin e foshnjes së saj
Ajo ka humbur vajzën 9-muajshe dhe dorën e djathtë në një sulm me hanxhar nga ish-shoku i saj i klasës, por sot, Alice Mukarurinda dhe ...
Shqetësim për manipulime në zgjedhjet afgane
Miliona afganë po nxiten të dalin për të hedhur votën nesër në zgjedhjet presidenciale, pavarësisht nga kërcënimet e Talibanit. Shqetësimi më i madh është se ...
5 ushqimet kundër plakjes që duhet t’i konsumoni për mëngjes
Mëngjesi është vakti më i rëndësishëm i ditës. Jo vetëm që shton nivelet e energjisë dhe të kujtesës, por mund të ndikojë edhe në jetëgjatësi. ...
image
Kërkimi për avionin mund të zgjasë shumë vite
Kërkimi për avionin malajzian, i zhdukur që nga 8 marsi, nuk ka sjellë deri tani asnjë rezultat, ndërsa zyrtarët e Marinës Ushtarake Amerikane sugjeruan se ...
image
Ana e errët e Vatikanit
Aty ku ra një perandori, u ngrit një tjetër perandori. Por nëse e para ishte perandori lufte e pushteti ushtarak, e dytë ishte një perandori ...
image
“Vetëvendosja”, model i ndryshimeve
Diskriminimi ndaj shqiptarëve vazhdon në të gjitha fushat, përderisa faktori politik shqiptar nuk është i bashkuar për të artikuluar më shumë kundërshtimet ndaj këtij diskriminimi. Ka nevojë për organizime të rezistencës qytetare. Kjo tashmë po vërehet si nevojë te faktori shqiptar në Maqedoni, thotë kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti...
image
Dushani dhe "Shkupi 2014"
Dr. Ramiz ABDYLI 1. Dushani u rishfaq në Shkup pa lejen e shqiptarëve Kohë më parë u shfaq shtatorja e Dushanit (mbret i Rashës), mbret i një ...
image
Nehat Zumberi, nderi i shqiptarëve në Danimarkë
Ajo që veçonte tek Nehati, ishte një organizator i shkëlqyer dhe një veprimtar i shquar për çështjen kombëtare-shqiptare. Në vazhdimësi, koha kërkonte që Nehati së bashku me shokët e tij të ishin aktiv në mbështetjen e familjarëve, të afërmve të tyre dhe të popullit të tyre, të cilët nuk e gëzonin lirinë dhe të drejtat e plota në Jugosllavinë e asokohshme. Sot, Nehati llogaritet si “njeriu i ndryshimeve” në Danimarkë...
image
Politika shqiptare po ndryshon, po lind përgjegjësia civile
Bernd Fisher, historian dhe studiues i politikave shqiptare...
Next
Arkivi
first first Prill, 2014 first first
Di Ma Me En Pr Sh
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Arkivi sipas gazetareve
Tags
Ska tags per kete artikull