Lojtarët mblidhen së bashku për një qëllim

35

Futbollistët e kombëtares së Shqipërisë janë bërë bashkë dhe janë në pritje të grumbullimit të ekipit kuq e zi, shkruan Gazeta Metro. Taulant Xhaka, Amir Abrashi, Naseri Aliji,  Asdren Llullaku, Eros Grezda dhe Liridon Latifi kanë dalur për të darkuar së bashku sonte. Shqipëria nesër do të zhvillojë seancën e parë stërvitore për ndeshjen e 24 marsit kundër Italisë. Nesër gjithashtu do të publikohet lista e të ftuarëve nga trajneri Giani De Biasi.

Të Ngjajshme