Hyrje | Infrared

Infrared

first back 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 next last gjthsej: 2514 | Tregohen: 141 - 150
image

Premtimi i ri i Doll, 24 orë seks nëse fiton Kili

Pornostarja dhe sensacioni i internetit, Marlen Doll, ka vazhduar me premtimet e saja të jashtëzakonshme në rast të fitoreve të Kilit. Bjondja seksi u bë
image

Ndërtesa e parë xhami-kishë-sinagogë

Berlini po mendon se është duke bërë historinë, pasi që myslimanët, hebrenjtë dhe të krishterët janë bashkuar në idenë e ndërtimit të një ndërtese të ...
...më shumë
image

Holandezët kanë prodhuar xhoint elektronik

Pas cigareve elektronike në radhë vijnë edhe xhointat elektronikë, ide e cila mund edhe të pritej në Holandë.Njëherit, kompania holandeze E-Njoint BV ka zhvilluar dhe ...
...më shumë
image

Dhomë hoteli 155 metra nën tokë

Në Suedi ka një dhomë hoteli 155 metra nën tokë. Dhoma e cila quhet “suita e minierës” gjendet në thellësi të korridoreve të një miniere ...
...më shumë
image

Cilave femra nuk u ofrohen meshkujt

Në filma meshkujt rregullisht u ofrohen vajzave nëpër kafene. Në jetën reale kjo është diç më ndryshe, ndërsa gjithnjë e më shumë femra ankohen pse ...
...më shumë
image

Martohet me fustanin me nota muzkore të këngës që Ramazzotti ia kushtoi asaj

“Kur festa të fillojë ti do jesh mbretëresha, të gjithë sytë e njerëzve do të jenë mbi ty, për sytë e mi je si shkëlqimi ...
...më shumë
image

Paris, hapet hoteli i parë për mace

Një djalë francez duke mos gjetur një “strehë” të përshtatshme për macet e tij sa herë që duhej t’i linte ato vetëm kur udhëtonte, vendosi ...
...më shumë
image

iPhone 6 me ekran safiri

Apple do të përdorë materialin e safirit për ndërtimin e ekraneve të iPhone 6. Përpunimi i këtij materiali duket se nuk është ai i thjeshtë ...
...më shumë
image

I burgosuri që po çmend gratë në Facebook

Njihuni me Jeremy Meeks. Ai është një kriminel 30-vjeçar, i cili u arrestua të mërkurën gjatë një spastrimi në fushën Weston Ranch e Stockton, Kaliforni. ...
...më shumë
image

E nxjerr CV në një tabelë reklamash në autostradë, gjen punë si drejtor

Në një periudhë krize, si në këto kohë, gjetja e një pune nuk është aspak e lehtë dhe njerëzit duket se bëjnë gjithçka për t’u ...
...më shumë
first back 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 next last gjthsej: 2514 | Tregohen: 141 - 150
Arkivi
first first Tetor, 2014 first first
Di Ma Me En Pr Sh
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Arkivi sipas gazetareve