Hyrje | Infrared

Infrared

first back 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 next last gjthsej: 2548 | Tregohen: 101 - 110
image

Dashurohet në vjehrrën, lë burrin dhe tre fëmijët!

Thonë se në luftë dhe dashuri gjithçka është e lejuar, por kur Velida H. është kapur në marrëdhënie dashurie me vjehrrën e vet, kjo thënie
image

Këngë për “Bosin e Strugës” (Foto/Video)

Axhi Veleshta është nga Veleshta e Strugës, në rrethin e shqiptarëve njihet si një nga bosët më të mëdhenj. Rrugëtimi i jetës së tij ka ...
...më shumë
image

Taylor Swift paralajmëron albumin e ri

Këngëtarja e famshme, Taylor Swift ka njoftuar se ajo do të lansojë albumin e parë pop të titulluar 1989.Ajo lansoi këngën e re "Shake It ...
...më shumë
image

Flori e fillon trendin e lagies me akull, e nominon Getin, Edi Ramën, Elvanën dhe... (Video)

Ylli shqiptar i muzikës RnB, Flori Mumajesi, edhe zyrtarisht e ka bartur trendin e lagies me akull nga Amerika në trojet shqiptare dhe e ka ...
...më shumë
image

Muri Kinez përfundon në...! (Foto)

Fotot e Murit të Madh kinez janë shfaqur shumë herë në botë dhe kryesisht nga këndvështrime të ngjashme. Rrallë herë është paraqitur fundi i tij, ...
...më shumë
image

J-Lo dëshiron të bashkjetojë me të dashurin e ri

Superylli amerikan, Jennifer Lopez, dëshiron që të bashkjetojë me të dashruin e ri, Maksim Chmerkosvkiy, për shkak se lidhja e tyre po shkon shumë mirë.Krijuesja ...
...më shumë
image

Vajza seksi e Kim Basinger

E bija e aktorëve të famshëm Alec Baldwin dhe Kim Basinger, 19 vjeçarja Ireland Baldwin po del nga hija e familjes. Ajo tani ka filluar ...
...më shumë
image

E urrejnë edhe hotelet

E dimë se yjet e përkëdhelur nganjëherë sillen si të çmendur, por kjo i ka kaluar të gjithë kufijtë. Miley Cyrus tashmë një kohë të ...
...më shumë
image

Dashuria në zyrë, ja rregullat që duhet të respektoni

Edhe pse lidhjet e reja nuk duken mjaft të komplikuara, romanca në punë sjell edhe disa kurthe të tjera, të cilat mund të kenë pasoja ...
...më shumë
image

Atletet e reja nga Adidas janë të lyera me baltë

Xhinse të shqyera, bluza pjesë të grisura dhe këpucë me lëkurë të gërryer janë moda e ditëve të sotme. E pse atëherë atletet të mos ...
...më shumë
first back 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 next last gjthsej: 2548 | Tregohen: 101 - 110
OPINION
image

Jeronim de Rada, përlindës i kombit dhe letrares

Me rastin e 200-vjetorit të lindjes së Jeronim de Radës, në përkujtim të jetës dhe veprës së tij, studiuesi i letërsisë Gjoka, flet për rëndësinë e vargjeve të poemës “Këngët e Milosaos: Erdhi Dita e Arbrit” ...
...më shumë
image

Përtej festave

Shtetet moderne nuk përdorin standarde të ndryshme për etnitë shtet-formuese, prandaj edhe kanë progres - shtete të zhvilluara si Zvicra, shtete me strukturë të ngjashme nacionale si Belgjika ose shtete që sfidojnë burokracinë si Kosova, që në përdorim zyrtar ka tre gjuhë edhe pse shqiptarët janë mbi 90% ...
...më shumë
Arkivi
first first Nentor, 2014 first first
Di Ma Me En Pr Sh
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Arkivi sipas gazetareve