Hyrje | Infrared | Inva Mula lind vajzë, e pagëzon me emrin e nënës

Inva Mula lind vajzë, e pagëzon me emrin e nënës

Madhesia e germave: Decrease font Enlarge font
image

Sopranoja shqiptare me famë botërore, Inva Mula solli në jetë vajzën e saj, në klinikën e njohur pariziane Rue Nicolo. Bashkëshorti i sopranos, Hetem Ramadani, i cili kishte kohë që e priste me emocion këtë lindje mësohet se i ka qëndruar pranë Invës, në këtë moment të veçantë të jetës së tyre.
Në një atmosferë të lumtur miqtë e shumtë që e rrethonin mësuan emrin e vajzës, Nina Mula Ramadani, në kujtim të nënës së saj, Nina Mula. Ishte një lindje me fat të mbarë, siç u shpreh dhe doktoresha e kësaj klinike, ku ka lindur kohë më parë dhe vajza e çiftit Sarkozy. Duke dalë nga salla, miqtë francezë e shqiptarë e shoqëruan kalimin e Invës me një këngë të improvizuar, “Elle est neé la petite Nina" (Lindi Nina e vogël).

Vlerëso tekstin
3.00

Subscribe to comments feed Komente (0 publikuar):

gjthsej: | Tregohen:

Publikoni komentin tuaj comment

Ju lutem shënoni kodin që shikoni në imazh:

  • email Email shokëve
  • print Printo
  • Plain text Vetem tekst
Tjera ngaInfrared
Previous
image
Dënimi “Kavaljerit”, ndihmë të moshuarve
Dënimi i Berluskonit, ndihmë të moshuarve Një herë në javë, për katër orë resht në shërbim të të moshuarve dhe personave me aftësi të kufizuar ...
image
Shqiptari as në burg nuk shkon pa flamur
Kjo është një dhomë e burgut në Gjenevë të Zvicrës e cila është e banuar me shqiptarë. Siç mund ta shihni edhe në foto, edhe ...
image
Apple planifikon të ndryshojë çmimin për iPhone 6
Fansat e Apple po kërkojnë një telefon më të hollë ose një ekran më të madh, por sipas thashethemeve, iPhone mund të ketë ndryshime të ...
image
Aida seksi dhe provokuese në Las Bahamas
Aida Yespica provokuese në Instagram. Prezantuesja nga Venezuela ka postuar disa foto nga pushimet e saj në Bora Bora, ku ka treguar format e saj ...
image
Ethet e kërcimit të pinguinit zënë edhe Arabinë Saudite (video)
Kërcimi i pinguinit është bërë një fenomen interneti në Arabinë Saudite. Sauditët po postojnë video online ku kërcejnë shpesh me veshje tradicionale. Tendenca ofron një ...
image
Beyonce me vallëzimin e saj seksi (Video)
Këngëtarja Beyonce Knowles ka mahnitur të pranishmit në Coachella, ku së bashku me motrën e saj Solange, kanë vallëzuar nën ritmin e muzikës “Losing You”. ...
image
Traktori prej druri
Ky traktor druri i prodhuar në Kosovë, ka qenë foto më e shikuar e vitit 2013, te portal Zeri.info. Ajo ishte pëlqyer më shumë se ...
image
Befason të gjithë me dekoltenë e saj
Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, ishte e pranishme në ceremoninë e ndarjes së çmimeve MTV Movie Awards 2014. Këngëtarja 23- vjeçarja i befasoi të ...
image
8-vjeçarja norvegjeze me zë të mahnitshëm (video)
Teksa këndoi këngën Bang Bang të Nancy Sinatras, 8-vjeçarja Angelia Jordan preku këdo në sallën e Norways’s Got Talent. Video ku ajo këndon po bën ...
image
Olta Gixhari. pushime pa të mbremshme në Tajlandë
Aktorja Olta Gixhari njihet nga të gjithë për bukurinë e saj, rolet në të cilat ka marrë pjesë në filma të njohur por edhe për ...
image
Duke intervistuar kryetarin e komunës bie në liqen (Video)
Ishte duke realizuar një nga intervistat e saj më të rëndësishme mirëpo aty mbaroi fati i saj. Kjo pasi që duke u munduar që të ...
image
Fejohet Leonora Jakupi?
Ditë më parë në televizionin publik, Leonora tha se nuk ka asgjë të re në këtë drejtim, por VIPNews.info ka kuptuar se këtë vit, këngëtarja ...
image
Meshkujt me mua kapitulojnë në raundin e parë
Bukuroshja shqiptare, Shkëndije Mujaj, e njohur si Kim Kardashian shqiptare, ka publikuar disa fotografi mjaft provokative me mbishkrim edhe më provokativ. Shkëndija e cila njihet ...
image
Adrian Gaxha ka kohë edhe për nevojtar!
Këngëtari i njohur nga Shkupi, Adrian Gaxha përveç angazhimeve të shumta që paralajmëron në faqet e tij zyrtare nëpër rrjete sociale, ai ndan kohë edhe ...
image
Sa kushton dashuria e Angela Martinit?
Mund të jetë e suksesshme në botën e modelimit. Por përballë dashurisë dorëzohet edhe Angela Martini. Bukuroshja shqiptare përmes rrjeteve sociale ka treguar se çfarë ...
Next
Arkivi
first first Prill, 2014 first first
Di Ma Me En Pr Sh
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Arkivi sipas gazetareve
Tags
Ska tags per kete artikull