Hyrje | Infrared | Leonora sivjet me album të ri

Leonora sivjet me album të ri

Madhesia e germave: Decrease font Enlarge font
image

Këngëtarja Leonora Jakupi është duke punuar në projekte të ndryshme dhe jo vetëm në profesionin e saj. Këngëtarja pritet të jetë imazh zyrtar i kompanisë Devolli, ajo do të realizojë një këngë me klip dhe po ashtu mendon edhe për një album. Kësaj radhe, Leonora thotë se mund të ketë të reja edhe në jetën e saj sentimentale. “Kam bërë disa foto që jam imazh i sfilatës së Valdrin Sahitit e po ashtu edhe pjesë e një reklame tjetër”, ka thënë Leonora në një bisedë për Express. Bukuroshja do të jetë imazh marketingu për kompaninë “Devolli Company”, përderisa ka thënë se do të reklamojë produktin e kësaj kompania“Prince Caffe”. Por, këto nuk do të jenë risitë e vetme që Jakupi i ka menduar për këtë vit. Leonora ka thënë se ka përfunduar incizimin e një këngë, të cilës pritet që së shpejti t’ia realizojë edhe videoklipin. “Po, e kam një projekt që tashmë e kam realizuar dhe pritet që t’ia punoj edhe videoklipin. Kam menduar që këngën ta punoj me Max Production. Ndoshta nga gjithë këto të reja do të ketë ndonjë gjë të re edhe në aspektin e jetës time private”, ka thënë Leonora duke shtuar se këtë vit mendon ta lansoj album të ri.

Vlerëso tekstin
3.67

Subscribe to comments feed Komente (0 publikuar):

gjthsej: | Tregohen:

Publikoni komentin tuaj comment

Ju lutem shënoni kodin që shikoni në imazh:

  • email Email shokëve
  • print Printo
  • Plain text Vetem tekst
Tjera ngaInfrared
Previous
image
Korab Shaqiri e quan Tunen ‘ E PaTurp’
Sa herë ke kënduar "në vendin tënd" (në Shkup)? ASNJËHERË!!! IK se na prishe muzikën, e PATURP’, ishin këto fjalët të cilat këngëtari i njohur ...
image
Kur Kim Kardashian ishte shërbëtore e Paris Hilton’it
Kim Kardashian tani mund t’ju mbulojë me para. Por, dikur ajo ishte një ‘asistente’ e thjeshtë e pasanikes Paris Hilton të cilës duhej t’i bënte ...
image
Bleona do martohet me Sinan Hoxhën?!
Bleona Qereti ka treguar dhe dëshirën e radhës teksa ka postuar një foto në Facebookun e saj. Këngëtarja bukuroshe është shfaqur me këngëtarin e njohur ...
image
Ja ku ndodhet sot makina e blinduar e Enver Hoxhës
Enver Hoxha ashtu siç do diktator tjetër në botë ka menduar shumë për sigurinë e tij personale. Një prej makinave që ka përdorur Hoxha gjatë ...
image
Me Shkupin është edhe ky oficer amerikan!
Një oficer amerikan dhe person tjetër (me gjasë shqiptar), kanë bërë shqiponjën dykrerëshe me duar, ndërkohë që pranë veturës së policisë amerikane qëndron mbishkrimi në ...
image
Tre hapa për të qenë të lumtur
Sekreti i vetëm i lumturisë nuk është të kesh atë që dëshiron, por të dëshirosh atë që keni.Sekreti i lumturisë është më i thjeshtë për ...
image
Jessica Alba shfaqet joshëse në revistën 'Britain's GQ'
Aktorja Jessica Alba është një nënë e zënë me dy fëmijë dhe e ngarkuar me projekte filmike, por ka kohë edhe që t’i shpërfaqi botës ...
image
Statuja që tallet me Leninin
Mund të ironizohet me historinë e një personazhi si babai i revolucionit rus, si Lenini? Përgjigja është “burimi i së ardhmes”, një statujë provokuese e ...
image
Shalqiri në formën e zemrës
Në Japoni shalqiri konsiderohet një luks më vete dhe për këtë fakt ky frutë “kurohet” për t’u prezantuar sa më mirë. Një histori interesante ka ...
image
Një biçikletë e madhe për të madhin Arnold
Gjithçka që bën Arnoldi duhet të jetë e madhe. E tillë është edhe biçikleta e dizajnuar enkas për të. Aktori i famshëm dhe ish-guvernatori i ...
image
Naomi rifiton vetëbesimin
Viktimë e një sulmi me acid në fytyrë dhe trup, Naomi Oni ka lënë pas fatkeqësinë dhe po i kthehet normalitetit. Ajo ka thënë se ...
image
Ja si të mësoni gjuhë të huaja gjersa jeni në gjumë
Një studim i ri ka dhënë prova se si duke dëgjuar gjuhë të re, përderisa jeni në gjumë, mund të përforcojë të mësuarit paraprak. Një ...
image
Bujqit turq rimbushin telefonat me gomarë!
Fermerët fshatarë në Turqi kanë lansuar atë që mund të jetë trendi i fundit në teknologjinë “wearable”: gomarët me solarë. Një grup fermerësh me mendje ...
image
A është ky parkimi më i keq në botë?!
Një polic kinez i shpëtoi masave disiplinore pasi humbi kontrollin e një fugoni policie duke e lënë atë pezull në ajër, tre kate mbi një ...
image
116 propozime për himnin e ri të Zvicrës
Që çështja e himnit të ri të Zvicrës të ngrihet pikërisht në ditët kur “përdorimi” i këtij himni është më i madhi (gjatë Botërorit të ...
Next
Arkivi
first first Korrik, 2014 first first
Di Ma Me En Pr Sh
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Arkivi sipas gazetareve
Tags
Ska tags per kete artikull