Hyrje | Infrared | Blero së shpejti me këngë të re

Blero së shpejti me këngë të re

Madhesia e germave: Decrease font Enlarge font
image

Këngëtari kosovar Blero së shpejti pritet të vijë me një projekt të ri muzikor-një këngë të titulluar “Ajo apo ti”. Kënga është realizuar nga Zap dhe Chirs ndërsa për tekst është përkujdesur Bubulina Krasniqi. Kjo këngë pritet të jetë një ndër hitet e radhës të këngëtarit Blero. “Ajo apo ti” do të shoqërohet edhe me videoklip, i cili është punuar nga produksioni ‘Asha’. Përveç kësaj adhuruesit e Bleros mund ta shohin atë edhe ne Twitter saktësisht në ‘@BleroMuharremi’. (Telegrafi)

Vlerëso tekstin
0

Subscribe to comments feed Komente (0 publikuar):

gjthsej: | Tregohen:

Publikoni komentin tuaj comment

Ju lutem shënoni kodin që shikoni në imazh:

  • email Email shokëve
  • print Printo
  • Plain text Vetem tekst
Tjera ngaInfrared
Previous
image
Më në fund një martesë mbretërore në Shqipëri
Martesë mbretërore në Shqipëri. Të paktën kështu paralajmërohet. Dhe nuk janë thashetheme.Princi Leka dhe Elia Zaharia do të martohen. E kanë pranuar publikisht vetë pas ...
image
George Clooney mezi pret të martohet me të dashurën e tij
Ata kanë qenë shumë privatë për lidhjen mes tyre në të kaluarën, por George Clooney ka bërë një deklaratë publike, duke shprehur dashurinë e tij ...
image
Fotografitë e reja të nxehta nga Kim Kardashian (FOTO)
Sipas Kim, nuk ka asgjë të keqe të jesh një eksperimentuese aventuriere, e rëndësishme është që kjo të mbetet tërësisht private.“Unë dhe bashkëshorti im kemi ...
image
Të pasmet e mëdha, shenjë inteligjence
Gratë që kanë prirjen për të grumbulluar më shumë ind dhjamor te të pasmet janë më inteligjente dhe të shëndetshme se të tjerat. Ky është ...
image
Genta bëhet bionde!
Nuk është një këngëtare e cila pëlqen që të dal jashtë stilit të saj e sidomos ta ndërroj formën e flokëve. Mirëpo kësaj here ‘uragani’ ...
image
Hajdutin e zë gjumi në krevatin e shtëpisë ku kishte hyrë për të vjedhur
Dion Davis pasi ka mbaruar punën duke vjedhur një qese plot bizhuteri në një shtëpi në Florida, ka menduar të marrë një sy gjumë në ...
image
Çuni i Fullanit, i njohur si "500 euroshi" lutet në kishë
Djali i guvernatorit të arrestuar Eriku, i cili poashtu ka qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit në shtypin shqiptar dhe nëpër rrjete sociale ...
image
Lufta e titanëve: Samsung Galaxy Note 4 vs. iPhone 6 Plus
Zërat e shumtë patën qarkulluar për një kohë të gjatë, dhe pretendonin se iPhone 6 do të vijë me një ekran më të madh sesa ...
image
30 milionë kinezë flejnë nëpër shpella, dikur edhe presidenti i vendit! (FOTO)
Pjesa dërmuese e kinezëve që flejnë nëpër shpella jetojnë në krahinën Shansi. Edhe presidenti kinez, Si Xhinping dikur ka fjetur në shpellë, është fjala për ...
image
Kjo grua ka fjetur me 140 meshkuj – ja PSE! (Video)
Një britanike 53-vjeçare zbuloi se kishte fjetur me 140 burra dhe të gjithë i ka vlerësuar.Sandy Nardo, ka mbajtur shënime për jetën e saj seksuale ...
image
Duka e Dukesha e Cambridge po presin fëmijën e dytë
Mëngjesi i së hënës ka bërë bujë për gazetarët, “Clarence House” ka bërë të ditur përmes një Twitti se Kate Middelton është shtatzënë për të ...
image
Scarlett Johanson bëhet nënë, lind vajzë
Aktorja amerikane Scarlett Johansson solli në jetë, vajzën e saj të parë. 29-vjeçarja dhe i fejuari i saj Romain Dauriac e kanë quajtur Rose.Një përfaqësues ...
image
Shpërthen Tuna: Ulpiana, ku do të përzihesh tani? Në horoskop apo në tentene?
Superylli i muzikës moderne shqiptare, Tuna, i është kundërpërgjigjur në mënyrë mjaft diplomatike gazetares Ulpiana Lama, e cila e krahasoi këngëtaren nga Shkupi me presidentin ...
image
Nata më e lumtur e Norës (FOTO)
Nata e së martes ishte nata më e bukur e çiftit kosovar Nora Istrefi dhe Robert Berisha. Ata i dhanë fund beqarisë së tyre, me ...
image
Angelina Jolie nuse, publikohen fotot
Edhe pse dasma e tyre u realizua larg syrit të mediave, Angelina Jolie dhe Brad Pitt nuk kanë ngurruar të tregojnë pamje nga dasma e ...
Next
Arkivi
first first Shtator, 2014 first first
Di Ma Me En Pr Sh
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
Arkivi sipas gazetareve
Tags
Ska tags per kete artikull