E zë me burrin e saj në shtrat, e ngreh zvarrë lakuriq nëpër rrugë (VIDEO)

2 193

Një grua e frustruar e ka nxjerrë për flokësh jashtë një vajzë, pasi e ka zënë në shtrat me burrin e saj. Ajo është filmuar duke e tërhequr zvarrë një 20 vjeçare në një bllok apartamentesh në lagjen Cubato në Sao Paulo të Brazilit. Gruaja emri i së cilës nuk është bërë i ditur, e ka ndjekur partnerin e saj deri në apartamentin e shokut të tij dhe e ka kapur në shtrat me një tjetër grua. Videoja është publikuar në internet nga miqtë dhe familja e saj të cilët mburreshin me veprimin e saj, shkruan Daily Mail.

 

 

Të Ngjajshme