Nga kohadmin

back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last gjthsej: 18528 | Tregohen: 81 - 90
image

Ministri Ademi në takim shkencor në Prishtinë

Ministri i Arsimit dhe Shkencës Abdilaqim Ademi sot në Prishtinë do të marrë pjesë në hapjen e takimit të nëntë vjetor shkencor ndërkombëtar, të organizuar ...
...më shumë
image

Ibraimi përballë Çelsit, Shalkes dhe Sporting Lisbonës

Në Monako të Francës sot është hedhur shorti për fazën e grupeve në Ligën e kampionëve. Gjithsejtë 32 ekipe janë ndarë në 8 grupe, ndërsa ...
...më shumë
image

Thaçi:Incidenti skenar i BDI-së, tërhiqemi nga Parlamenti

Duke e sqaruar këtë qëndrim, kreu i PDSH-së tha se partia tij nuk do të merr pjesë në punët e Kuvendit për një afat të pacaktuar, kurse është shumë afër sjelljes së vendimit që të bojkotojë përgjithmonë parlamentin e Maqedonisë...
...më shumë
image

Ukrainë: Thirrja e Putinit – dëshmi për përfshirjen e Rusisë

Kievi thotë se thirrja e presidentit të Rusisë, Vladimir Putin, për “korridor humanitar” për lejimin e ushtarëve ukrainas, që janë të rrethaur në pjesën lindore, ...
...më shumë
image

“Monstra”:Në vend të protestave, peticion

Këshilli organizativ i protestave kundër rasteve të të dënuarve në procesin gjyqësor “Monstra” si dhe të protestuesve të dënuar lidhur me këtë rast,kanë bërë të ...
...më shumë
image

Ja shqiptarët e Champions Leagues

Champions League në futboll ka një numër të madh të shqiptarëve dhe disa prej tyre janë edhe më të merituarit që klubet e tyre janë ...
...më shumë
image

Dashuria nuk njeh moshë

74-vjeçari duket në formë të shkëlqyer dhe i dashuruar me Lucian teksa janë fotografuar nga paparacët sapo kanë mbërritur në aeroportin JFK në New York.Dhe ...
...më shumë
image

Albana Osmanit i dhurojnë një Porsche

Albana Osmani siç duket është shumë e lumtur që është bërë një bjonde. Nga kjo, moderatorja ka përfituar shumë. As më pak e as më ...
...më shumë
image

Babai i Beyonces: Spekulimet e ndarjes, për shitje të biletave

Babai i Beyonces, Matthew Knowles, ka deklaruar se spekulimet për ndarjen e vajzës së tij nga Jay Z kanë qenë vetëm për të shitur biletat.Çifti ...
...më shumë
image

"Turbofolku, pasojë e pavetëdijes kulturore"

Vokaliti i grupit legjendar shqiptar të rokut, Troja, Bujar Berisha, ka deklaruar në një intervistë ekskluzive për Telegrafin se turbofolku është një prej të këqijave ...
...më shumë
back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last gjthsej: 18528 | Tregohen: 81 - 90