Nga kohadmin

back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last gjthsej: 18463 | Tregohen: 71 - 80
image

Dibra nderon kampionët e boksit, Gjetan dhe Ferit Keka

Në organizim të pushtetit vendor në Dibër dhe në respekt të sukseseve të boksit shqiptar në Evropë, në Dibër u organizua një manifestim ku nderuan ...
...më shumë
image

Gjurovski me shtatë futbollist shqiptar kundër Spanjës

Në mesin e 23 futbollistëve, Gjurovski ka përfshirë shtatë futbollist shqiptar, Ardian Cuculin, Ezgjan Alioskin, Arijan Ademin, Muhamed Demirin, Ferhan Hasanin, Agim Ibraimin dhe Besart Abdurahmanin...
...më shumë
image

Shaqiri debuton me fitore në Superligën e Shqipërisë

Është mbyllur java e parë e Supërligës së Shqipërisë, e cila prodhoi në total katër fitore dhe një barazim. Skuadrat e ashtuquajtura pretendente e kanë ...
...më shumë
image

Djaloshi që u "djeg" me fanellën e Januzajt

Tifozi i Mançester Junajtedit, Xhejms Kolins (8-vjeçar) ka refuzuar të vesh fanellën më të re të yllit shqiptar, Adnan Januzajt pasi lojtari i tij i ...
...më shumë
image

Ndryshimet kushtetuese përplasin partitë politike shqiptare

PDSH u shpreh sërish kundër ndryshimeve të Kushtetutës, nën pretekstin se ato nuk përfshijnë çështjet që prekin interesin e shqiptarëve, sikurse përdorimi zyrtar i gjuhës ...
...më shumë
image

Nusja merr trenin për të shkuar në dasëm

Leanne Cole ka gjetur një mënyrë të veçantë për të shkuar në dasmën e saj.34 vjeçarja e cila do lidhte kurorë me Andrew Corkery 29 ...
...më shumë
image

Çiljeta tregon format e saj bombastike

Çiljeta Xhilaga ka surprizuar fansat e saj në Instagram teksa ka postuar disa foto të saj natën e kaluar. E veshur me një fustan të ...
...më shumë
image

Godet murrin e varrezave muslimane

Në rrugën e “Lubotenit” në afërsi të varrezave muslimane në Tetovë, veturë e tipit “Mercedes”, me targa të huaja e drejtuar nga 19 vjeçari A.A ...
...më shumë
image

U vendos gurthemeli i ZZHTI Strugë

Filloi ndërtimi i infrastrukturës në ZZHTI Strugë, të locuar në rajonin e Ohrit-Strugës në sipërfaqe prej 30 hektarëve. Zona është 4,5 kilometra larg Strugës, 10 ...
...më shumë
image

Greqia s’do zgjidhje për emrin

Ministri i Jashtëm Nikolla Poposki konfirmon se Bashkimi Evropian e ka të qartë se Greqia nuk ka as dëshirë, e as interes që Maqedonia të ...
...më shumë
back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last gjthsej: 18463 | Tregohen: 71 - 80